icon

Duolingo

4.20.2

4.4

14

Almanca, Fransızca ya da diğer bir dili öğrenmenin kolay yolu

3.4M

Bu uygulamayı oyla

Duolingo kolay ve rahatça farklı dilleri öğrenmene yardım etmek için dizayn edilmiş bir uygulamadır, böylece çalışıyormuş gibi hissetmeden Android cihazın üzerindeki oyun ya da uygulamadan keyif alırsın.

Uygulama İspanyolca, İngilizce, Fransızca, İtalyanca ya da Portekizce gibi bir çok farklı dili öğrenmeni sağlar. Uygulamayı ilk defa kullanırken öğrenmek istediğin dili seçmen gerekir.

Duolingo'nun avantajlarından biri de, diğer dil öğrenme uygulamalarıyla karşılaştırıldığında, 'oyunlaştırma' fikrini kullanmasıdır. Duolingo, dersleri adeta oyun oynuyormuşsun gibi öğretir.

Dersleri tamamladıkça, deneyim puanları kazanırsın. Hata yaparsan, canlarını geri alır. Duolingo'nun yapmaya çalıştığı şey öğrenirken tıpkı bir bilgisayar oyunu oynuyormuş gibi hissettirmek, ve neyse ki bunu sonuna kadar başarıyor.

Duolingo ister İspanyolca, Fransızca, isterse Portekizce olsun hiç farketmez, ilgilendiğin herhangi bir dili öğrenmek için mükemmel bir araçtır. Üstelik, göz alıcı bir görselliği vardır ve tamamen ücretsizdir.
Gereksinimler

Android 2.2 ya da sonraki modelleri içerir.

Uptodown X